Cementové lepidlá, malty a omietky

Dodávame cementové lepidlá (klébre), malty a omietky značky BAUTEKOK lepeniu a stierkovaniu tepelnoizolačných dosiek z polystyrénu alebo minerálnej či čadičovej vlny dodávame veľmi obľúbený BAUTEKO SUPER KLEBER a pre menej náročné aplikácie dodávame BAUTEKO MAGNUM KLEBER .

K lepeniu keramických obkladačiek dlaždíc , štiepaného kameňa a pod. dodávame flexibilný a mrazuvzdorný BAUTEKO FLEX KLEBER C2T , ktorý je vhodný aj na podlahové vykurovanie.

Nami dodávané cementové lepidlo najvyššej kvality podľa EN 12004 označené C2 TE S1 je BAUTEKO MULTI KLEBER .

Je samozrejmé, že dodávame aj najbežnejšie používané štandardné cementové lepidlo označené ako BAUTEKO STANDARD KLEBER C1 .

Náš sortiment v tejto kategórii je ešte doplnený o jadrové omietky (strojné a ručné), murovaciu maltu 5 MPa, suchý betónový poter a štuky vonkajšie a vnútorné.


Podrobnejšie informácie o výrobkoch, ich vlastnostiach a použití nájdete v katalógu tu

BAUTEKO KLÉBRE, MALTY, ŠTUKY A OMIETKYCeny dodávaného tovaru pre zmluvných veľkoodberateľov sa stanovujú dohodou. Každý zmluvný veľkoodberateľ má v našej firme prideleného obchodníka, ktorý poskytuje zákazníkovi úplný servis (zabezpečuje technické listy, vyhlásenia o parametroch, KBU a pod.) a je schopný a oprávnený i dohovárať so zákazníkom zmluvné ceny


Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi zabezpečujeme prostredníctvom našich prevádzok za ceny podľa aktuálneho maloobchodného cenníka. Cenník je umiestnený v sekcii MALOOBCHODNÉ CENNÍKY.

BAUTEKO_LOGO  

 
  ITC-NR - Internetová reklamná agentúra